Показ дописів із міткою Загальне. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою Загальне. Показати всі дописи

четвер, 20 серпня 2009 р.

Падіння X-сервера в Ubuntu

Оновив драйвера для відео, в мене Nvidia GT 7600, з 185 до 190. Випало це також на оновлення ядра, та ще декількох прогам. Після цього стала падати система...

субота, 13 червня 2009 р.

Про що цей блоґ?

Основна функція цього блоґу - бути записничком у моїх творчих пошуках по цікавому світу мікроконтролерної техніки. Я буду залишати тут помітки про свій поступ у цій царині. Викладатиму схеми, фото, відео... Писатиму про складнощі що виникатимуть на моєму шляху, і як долатиму їх.

Я не маю "електронної" освіти, тому, мабуть, мої рішення не будуть цікаві професіоналам. Але я буду радий, якщо комусь ця інформація буде корисною.

Вітаю Вас у своєму блозі, і сподіваюсь на цікаве спілкування!